środa, 10 października 2018

JAN LEŚNIAK " JAK SZYĆ SPÓDNICE I SUKIENKI " JESTEŚMY PATRONEM KSIĄŻKI
" Jak szyć spódnice i sukienki ? 


W sieci można znaleźć wiele pomocnych blogów lub filmów na You Tube jak uszyć konkretną część odzieży, sukienki, spódnice, kołnierzyki czy jakikolwiek element garderoby.  

Kto jednak chciałby mieć na stale takie kompendium wiedzy, może sięgnąć po książkę "Jana Leśniaka ", który krok po kroku wyjaśnia zagadnienia z zakresu szycia i krawiectwa w łatwy i przyjemnie podany sposób. 

Dla kogo szycie jest tematem nowym lub chciałby się dokształcić - to idealna pozycja, warta tego by ją mieć.
Każdy rozmiar i każdy model jest już gotowy do użytku, na specjalnym termo papierze dzięki któremu nie trzeba używać szpilek czy odrysowywać go kredką. 
Oszczędzasz czas i pracujesz jak w profesjonalnych markach odzieżowych - a wykrój posłuży ci przez bardzo długi czas, a z modelu możesz uszyć wiele, wiele sztuk.
CZEMU NIE ? ! :)

Jesteśmy jednym z partnerów książki - 
my nikogo nie uczymy - naszym zadaniem jest dostarczyć formę - 
wykrój do szycia - ułatwiamy proces przygotowania Twojego produktu i dostarczamy perfekcyjnie przygotowane formy, które są od razu gotowe do użytku


Unikasz spinania - klejenia i wycinania swojego rozmiaru. Może jedna sukienka - twój ulubiony fason w kolorze na każdy dzień ? wykrojeW książce zawarta jest forma na  sukienkę bazową którą szykowaliśmy razem z Janem- u nas w sklepie można kupić formę na podstawową bazę bluzki - na której można łatwo przemodelować swoje dalsze projekty. 

Forma bluzki na papierze termo w konkretnym rozmiarze rozmiarze.
Dla klientek Janka i naszych z KODEM - " JAKSZYĆ"  zniżka -15 % na całe zakupy - na cały tydzień  15 - 21 Października ! 


wykrój, wykroje, Jan leśniak, pracownia Jan Leśniak, Jak szyć, Jak szyć spódnice i sukienki, 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz