czwartek, 14 września 2017

JAK USZYĆ : SZMIZJERKA
SZMIZJERKA


Szmizjerka to sukienka o niezobowiązującym kroju, podobnym do klasycznej męskiej koszuli. Zapinana na guziki – najczęściej na całej długości – posiada długie lub krótkie rękawy zakończone mankietami, koszulowy kołnierz i - zazwyczaj - nakładane kieszenie. Zwykle jest przewiązana w pasie.  Może być odcięta lub nie. 


Jej nazwa wywodzi się z francuskiego słowa „chemisière”. Szmizjerki w damskiej modzie pojawiły się w latach 50-tych. Początkowo lansowane były modele z obfitą spódnicą, dodatkowo rozkloszowaną dzięki krynolinie (Christian Dior).To jeden z najbardziej kobiecych i najwygodniejszych fasonów idelanych do każdej figury i dobrej na każdą okazję w zależności od wykończenia projektu. sukienka szmizjerka


wykroje odzieżowekolorwanka moda

Dla kolorujących - thecostiumer do zabawy, sciagnij - zapisz i maluj ! 

szmizjerka

wykroje krawieckiekolorwanka fashionNa naszych stronach chętnie dzielimy się inspiracjami co do pomysłów i wzornictwa - czyli projektowania odzieży i wzorów.

Co do kwestii technicznego szycia - to jest wiele bardzo dobrych blogów w sieci na których można znaleźć wiele pożytecznych informacji. 


Naturalnie - warjacji na temat tego modelu jest więcej - powoli będziemy każdą dodawać. 

Wykrój na sukienkę do kupienia w sklepie: 
http://thecostiumer.shoplo.com/kategoria/sukienki/wykroj-sukienka-szmizjerka-122-forma-odziezowa

Dlaczego warto szyć z nami? Sprawdż: 

http://oulala.pl/2017/06/the-costiumer-przepis-czerwona-kopertowa/jak uszyć szmizjerkę, sukienka szmizjerka, sukuenka, szmizjerka, szmizjerka projekty, szycie, theCostiumer, wykroje krawieckie, kolorowanka, kolorowanka moda. fashion, 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz